Konsultant Zespołu Sprzedaży w Contact Center Banku Pekao S.A.

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nr Ref.: Infopracapl/ZS/Łódź

Zakres obowiązków:

  • telefoniczny kontakt z Klientami Banku Pekao S.A.
  • umawianie spotkań do Oddziałów Banku
  • wykonywanie badań ankietowych wśród Klientów Banku
  • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

Wymagania stawiane wobec kandydatów / kandydatek:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane referencje lub inne dokumenty świadczące o wynikach sprzedaży
  • znajomość obsługi komputera
  • elokwencja, dobra dykcja i miły głos
  • komunikatywność
  • umiejętności sprzedażowe
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie, zawsze terminową wypłatę, a za dobre wyniki dodatkowe premie
  • pakiet atrakcyjnych szkoleń (za które płacimy)
  • możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności i rozwój kompetencji podczas zadań realizowanych dla wiodącego Banku na polskim rynku
  • elastyczne godziny pracy, które łatwo można pogodzić ze studiami czy realizacją własnych pasji
  • możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych

Wymagania

CBB Contact Center to jedna z największych firm telemarketingowych w Polsce.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie kompleksowej te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Bankowość, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta