Konsultant z językiem niemieckim

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca BPO / outsourcing, Praca Doradztwo / Konsulting

Poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością języka niemieckiego. Nie wymagamy doświadczenia w branży IT. U nas nauczysz się wszystkiego od podstaw!

Opis stanowiska

• Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych

• Monitorowanie poprawnego funkcjonowania systemów IT

• Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

• Rozwiązywanie drobnych usterek technicznych

• Analizowanie i klasyfikowanie informacji dotyczących funkcjonowania projektów

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego (min.B2)

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą klienta

• Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w grupie

• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju umiejętności językowych

• Szkolenia wdrażające na stanowisko od podstaw

• Szereg benefitów, m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne

• No ,,Dress code’’

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.