Konsultant z językiem niemieckim (B1+)

Reed Specialist Recruitment

Toruń, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Toruń

Twoje obowiązki na stanowisku:

Wsparcie klienta międzynarodowego,

Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów,

Współpraca z ekspertami z działów technicznych,

Praca w systemie zmianowym.

Oczekujemy od Ciebie:

Posługiwania się językiem niemieckim na poziomie B1+,

Umiejętności komunikacji w języku angielskim,

Zainteresowania dziedziną nowoczesnych technologii oraz chęci poszerzania wiedzy,

Możemy Ci zaoferować:

Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę,

Dodatki związane z relokacją,

Możliwość rozwijania umiejętności poprzez liczne szkolenia,

Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

Bardzo atrakcyjne bonusy i dodatki,

Prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenia,

Konkurencyjne wynagrodzenie,

Pracę w międzynarodowym i prestiżowym przediębiorstwie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.