Konsultant z j. niemieckim

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma, będąca liderem contact center w Polsce. Posiada ponad 310 centrów obsługi klienta w ponad 50 krajach. Współpracuje z Klientami używając ponad 60 różnych języków i dialektów.

Opis stanowiska:

  • Praca w zespole Customer Care, którego głównym zadaniem  jest Obsługa Klientów.
  • Przyjmowanie i odpowiadanie na zgłoszenia od Klientów z zakresu problemów technicznych, zapytań o świadczenia, pytań informacyjnych (czat/ połączenia przychodzące).
  • Koordynowanie działań w sytuacjach awaryjnych zgodnie z procedurami przyjętymi w firmie.

Jest to idealna oferta dla osób chcących zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe.

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji – blisko Mordoru, ale z dala od jego klimatu
  • Wsparcie zespołu oraz szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Biegłą znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do niedzieli
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do ludzi
  • KREATYWNOŚĆ, umiejętność myślenia „poza schematem”
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO!

Devire Devire Devire Devire