Konsultant / Wdrożeniowiec systemów Service Desk - Lublin

Damiko s.c.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oferty z zakresu rozwiązań Landesk ITSM poszukujemy w Lublinie i Warszawie  (możliwa praca z innej lokalizacji w trybie home office) osób do pracy na stanowisku Konsultant / Wdrożeniowiec systemów Service Desk.

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• prowadzenie wdrożeń systemów servicedesk oraz narzędzi ITSM na terenie Polski (głównie Warszawa i okolice, w tym prace zdalne) - rozwiązanie Landesk Service Desk

• analiza biznesowa i tworzenie procesów Service desk na potrzeby klientów

• prowadzenie szkoleń i warsztatów wdrożeniowych

• opracowywanie dokumentacji projektowej i szkoleniowej

• współpraca z zespołem inżynierów oprogramowania

Oferujemy:

• udział w projektach wdrożeniowych systemów i procesów ITSM dla sektora dużych i średnich przedsiębiorstw

• możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu usługami IT i budowy centrów wsparcia IT

• szkolenia z zakresu zarządzani usługami IT

• dwuskładnikowe (podstawa + premia) wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników pracy.

• możliwa praca w Lublinie, Warszawie lub innej lokalizacji w trybie home office

Wymagania

• wykształcenie techniczne lub odpowiednie doświadczenie

• znajomość ITIL potwierdzona odpowiednim certyfikatem

• dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy z różnymi jednostkami biznesowymi w ramach firmy

• język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację i czytanie dokumentacji technicznej

• gotowość do wyjazdów / prawo jazdy kat. B

• samodzielność, kreatywność, umiejętności analityczne, nastawienie na realizację celów

• umiejętność programowania w języku JavaScript lub .NET oraz tworzenie zapytań SQL będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Grupa DAMIKO od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania technolo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
przewidziany okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
atrakcyjna premia w zależności od realizowanych projektów
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting