Konsultant / wdrożeniowiec systemów klasy ECM Workflow

PMS Labs Sp. z o.o.

Katowice, ul. Gallusa 12, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma elliteq Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Konsultant / wdrożeniowiec systemów klasy ECM Workflow

Oferujemy od strony zawodowej:

- Osiągnięcie wysokiego poziomu profesjonalnego wykorzystania umiejętności obsługi
i zarządzania bazami danych;

- Realizację ambitnych projektów z wielu obszarów działalności firmy – m.in. Księgowość, Controlling, HR, R&D,

- Współpracę z wieloma rozwiązaniami kluczowych na rynku firm trzecich (SAP, Comarch, Infor, ABBYY) poprzez udział w tworzeniu interfejsów;

- Uzyskanie szerokiego doświadczenia we wdrożeniach systemów IT oraz projektowaniu zautomatyzowanych procesów poprzez uczestnictwo, a potem prowadzenie, bardziej złożonych projektów.

A od strony życiowej:

- Stabilną pracę (dowolna forma zatrudnienia - sam wybierasz. Byle nie na czarno:));

- Niecodzienne wyzwania (nie powielamy pomysłów - oswajamy nowe; rozwiń kreatywność);

- Świetną atmosferę pracy (praca pracą, a śmiech to zdrowie)

Wymagania

Oczekujemy:

- Przyzwoitej znajomości MS SQL (uczymy, szkolimy, dźwigamy kompetencje, ale nie od zera – przyjdź i pokaż, co już potrafisz);

- Podstawowej znajomości zasad programowania obiektowego (nie musisz być programistą – pomożemy Ci w pisaniu niezbędnych skryptów, ale dobrze by było, byś wiedział, o czym mówimy);

-Kreatywności i chęci poszukiwania nieszablonowych rozwiązań (praca jest ciekawa i Ty pomożesz nam ją taką utrzymać);

- Znajomości języka angielskiego (just because:)).

Prezentacja firmy

Wyzwalamy potencjał firm, wdrażając rozwiązania IT, które zwiększają wyd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting