Konsultant/Wdrożeniowiec oprogramowania dla Księgowości - Toruń

UNIBOX IT Sp. z o.o.

TORUŃ, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy w Toruniu osób w charakterze konsultantów / wdrożeniowców systemu dla Księgowości enova.
Do zadań konsultanta/wdrożeniowca należy analiza potrzeb Klientów, przygotowanie systemu do pracy zgodnie z ich oczekiwaniami oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z użytkowaniem oprogramowania.

Wymagania

Oczekujemy praktycznej znajomości podstaw pełnej księgowości oraz biegłej obsługi komputera wraz z praktyczną umiejętnością posługiwania się pakietem Office. Mile widziane wykształcenie o kierunku informatycznym.

Prezentacja firmy

Firma Unibox IT specjalizuje się w dostarczaniu komplementarnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP