Konsultant w salonie Play

Viamind Sp. z o.o.

Krotoszyn, wielkopolskie

Od: Viamind Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Krotoszyn

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting

Firma Viamind zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Zasil zespół jako:

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie
  • Dbałość o wygląd salonu i dobry wizerunek marki Play
  • Obsługa posprzedażowa

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaży usług)
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Zaangażowanie oraz samodyscyplina
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Kompetencja komunikacyjna

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
  • Liczne dodatkowe konkursy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Doskonałą atmosferę
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku- PLAY

Ty + Viamind = układ idealny

Aplikację wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.