Konsultant w punkcie sprzedaży nc+

Cel-R Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

CEL-R Sp. z o.o., Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko

Konsultant ds. Obsługi Klienta w Centrum NC+

Miejsce pracy:

Kraków - Galeria Krakowska

Zakres obowiązków

Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych NC+
Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
Przedstawianie oferty NC+ w ramach bieżących promocji
Profesjonalna obsługa posprzedażna abonentów NC+

Wymagania

Wymagania
Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług oraz obsłudze klienta (mile widziane)
Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point)
Dobra prezencja oraz dobra dykcja
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami
Przynajmniej średnie wykształcenie
Dyspozycyjność i elastyczność
Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

CEL-R jest nowoczesną firmą handlową prowadzącą działalność na terenie c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta