konsultant w obsłudze klienta z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy konsultingowej z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38357
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • profesjonalna obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • weryfikacja zgłoszeń napływających do działu obsługi klienta
  • wstępne rozwiązanie problemu - (1 linia wsparcia)
  • delegowanie zgłaszanych problemów
  • prace administracyjne - bieżące monitorowanie zgłoszeń
  • udzielanie informacji użytkownikom o statusach zgłoszeń

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego
  • znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • chęci rozwoju w obszarze IT
  • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • wysoka kultura osobista

Oferta:
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w sektorze IT
  • praca w stabilnej, rosnącej międzynarodowej firmie i w młodym, dynamicznym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)