Konsultant w dziale wsparcia technicznego

TP Reflex Polska Sp. z o.o.

05-850 Duchnice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TP-LINK jest globalnym dostawcą produktów sieciowych dla sektora SOHO i SMB . Dostarczamy produkty dla milionów klientów w ponad 100 krajach. Zaangażowanie działu badań i rozwoju, sprawne zarządzanie i produkcja wyrobów spełniająca najwyższe standardy jakościowe sprawia, iż produkty firmy TP-LINK otrzymują wiele nagród w zakresie urządzeń bezprzewodowych, ADSL, routerów, przełączników, media konwerterów oraz kart sieciowych

W związku z rozwojem firmy TP-LINK Polska Sp. z o.o poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Junior Technical Support Engineer
Liczba wakatów: 2
Miejsce pracy: SEGRO BUSINESS PARK WARSAW, (25 minut od centrum Warszawy)

Obowiązki:
1. Wsparcie techniczne użytkowników produktów firmy TP-LINK poprzez telefon i e-mail.
2. Udzielanie informacji na temat zastosowania, funkcjonalności oraz sposobów prawidłowego użytkowania i konfiguracji produktów.
3. Organizacja dokumentacji technicznej (FAQ, itp.).
4. Wsparcie procesu doskonalenia produktów poprzez rejestrację i analizę zgłoszeń klienckich.

Wymagania:

1. Znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej
2. Mile widziane doświadczenie w obsłudze/konfiguracji routerów, przełączników i innego rodzaju sprzętu sieciowego.
3. Komunikatywność

Oferujemy:
1. Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
2 Możliwość pracy w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie
3. Dynamiczne środowisko pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z informacją na temat możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act 29.08.1997 no 133 position 883)".

Prezentacja firmy

TP Reflex Polska Sp. z o.o. <br/> <br/>Jesteśmy firmą z włoskim kapitałe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie