konsultant w call center - złap pracę i wygraj samochód!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

 Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Aktualnie poszukujemy pracowników do zgranego zespołu w firmie POLKOMTEL, operatora sieci PLUS na stanowisko konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta.

Nr ref.: 40328
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

Osoba na proponowanym stanowisku będzie miała okazję rozwijać swoje kompetencje w zakresie:

- telefonicznej obsługi klienta (połączenia przychodzące)

- udzielaniu informacji i rozwiązywaniu problemów klientów.

Nasz klient jest bardzo elastyczny w kwestii zakresu pracy oraz jej wymiaru ponieważ daje Ci także możliwość:

- rozszerzenia swojego zakresu pracy o zadania sprzedażowe, jeśli tylko czujesz w sobie zew sprzedawcy (dla zainteresowanych)

- podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin

- elastycznego grafiku planowanego z miesięcznym wyprzedzeniem.

Oczekiwania:

 Jedne wymagania które musisz spełnić aby dostać pracę i zagrać o samochód oraz inne cenne nagrody to:

- wykształcenie średnie

- zaangażowanie

- dobra dykcja

- i pozytywne nastawienie!

Oferta:

Zobacz co możemy Ci zaoferować!

- stałe atrakcyjne wynagrodzenie, które właśnie wzrosło aż o 30%!!!!

- atrakcyjny system premiowy

- umowa o pracę tymczasową (wszelkie świadczenia, składki, ZUS opłacone!)

- możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta

- pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę pracy

oraz

SZANSĘ NA WYGRANIE SAMOCHODU FORD FOCUS LUB JEDNEGO Z 5 ROWERÓW ! (szczegóły o konkursie pod adresem www.randstad.pl/konkurs)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)