Konsultant w Biurze Obsługi Klienta 1/2 etatu

Digital Virgo S.A.

00-189 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• obsługa telefoniczna i mailowa zapytań Klientów
• obsługa formalna reklamacji
• testy usług i produktów multimedialnych

Wymagania

• wykształcenie min. średnie - wyższe mile widziane
• znajomość produktów i serwisów multimedialnych oraz internetowych
• doświadczenie w obsłudze klienta związanej z produktami i serwisami multimedialnymi
• doświadczenie w call center
• dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
• dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
• punktualność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• pracę na umowę zlecenie
• ciekawą pracę w młodym zespole
• karta MultiSport, cotygodniowa siatkówka
• prywatna opieka medyczna Medicover
• lekcje języka angielskiego
• biuro w atrakcyjnej lokalizacji, parking rowerowy z dodatkową infrastrukturą

Prezentacja firmy

Digital Virgo S.A. jest wiodącym dostawcą mobilnych usług dodanych w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta