Konsultant telesprzedaży

Eniro Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracując w Eniro masz znaczący wpływ na kondycję i konkurencyjność przedsiębiorstw. Dzięki swojej wiedzy i kompetencjom, przyczyniasz się do rozwoju polskich firm, dostarczając im kontakty biznesowe.

Twoja praca to telefoniczna sprzedaż nowoczesnych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego m.in. strony www, SEO, NETskaner, reklama w wyszukiwarce panoramafirm.pl, Będziesz oferował wyżej wymienione produkty przypisanej do Ciebie grupie klientów biznesowych. Stworzymy Ci warunki do stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie marketingu online

Oferujemy:

  • 3000 brutto podstawy
  • Pensja wypłacana regularnie na koniec miesiąca
  • Atrakcyjne premie
  • Co miesiąc można wypracować premię zależną od wyników pracy (do 20%)
  • Umowa o pracę
  • Dla wszystkich pracowników
  • Stałe godziny pracy
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:30
  • Weekendy zawsze wolne – także długie;-)
  • Rozwój umiejętności i wdrożenie do pracy
  • Każdy pracownik uczestniczy w 3-miesięcznym programie wdrożeniowym, a następnie w cyklicznych szkoleniach
  • Dobra atmosfera pracy
  • Wspólnie świętujemy sukcesy i organizujemy wewnętrzne akcje dla pracowników

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w telesprzedaży, call center, obsłudze klienta
  • Chęci uczenia się i rozwoju umiejętności sprzedażowych
  • Zainteresowania obszarem marketingu internetowego
  • Zaangażowania, pozytywnego nastawienia

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Eniro. Zmieniamy się z myślą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Doradztwo / Konsulting