Konsultant Telefoniczny

Pendragon

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pendragon Sp. z o.o. jest firmą wspierającą przedsiębiorców w procesie rozpowszechniania produktów i usług. Nasz model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełna integrację wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi Klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach multikanałowej platformy obsługi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Cel:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami z sektora MŚP

Gwarancja:

  • Wynagrodzenie: 14 zł/h (brutto) + Premie
  • Umowa zlecenie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy
  • Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul. Stawki 2a (w pobliżu metra Dw. Gdański).

Oczekiwania:

  • Możliwość pracy min. 3 dni w tygodniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Poprawna wymowa
  • Umiejętność obsługi komputera

KAŻDY MOŻE DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU !!!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.).

Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie Pendragon Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowiecka 1A . Osoby udostępniające swoje dane osobowe mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i usunięcia z baz danych Pendragon Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Firma z branży telekomunikacyjnej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta