Konsultant Telefoniczny

Profedu

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Szkoleniowa PROFEDU zajmuje się organizacją szkoleń dla sektora publicznego oraz prywatnego na terenie całej Polski. Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko:

KONSULTANTA TELEFONICZNEGO

Zakres obowiązków:

- telefoniczna sprzedaż szkoleń;

- doradztwo w zakresie proponowanych usług;

- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Oferujemy:

- pracę w godzinach 7:30 – 15:30 w samym centrum Poznania;

- wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny + premie;

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

- szkolenia oraz przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

- predyspozycje do pracy w sprzedaży;

- pracowitość / rzetelność / sumienność / uczciwość;

- komunikatywność i umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną;

- dobra dykcja i miły głos;

- chęć i entuzjazm do pracy;

- wysoka kultura osobista.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma Szkoleniowa PROFEDU zajmuje się organizacją szkoleń dla sek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia