Opis stanowiska pracy

Wadwicz Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Wadwicz, nr cert. Agencji Zatrudnienia 468/2004,to firma z wieloletnią tradycją, która obszarem swojego działania obejmuje całe terytorium Polski. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, outsourcingu personalnego, rekrutacji kadr.

Obecnie dla swojego klienta, prowadzimy czynny nabór kandydatów na stanowisko

Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: Olsztyn
Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: OL/02/13

Opis stanowiska:

-kompleksowa, telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym
-pomoc w rozwiązywaniu zagadnień w temacie faktur i płatnośći
-fachowe doradztwo w zakresie aktualnej oferty usługowej i produktowej
-podnoszenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Oferujemy:

-pracę w Olsztynie
-pracę na rzecz solidnej firmy
-możliwość podnoszenia swoich kompetencji
-możliwość awansu zawodowego
-umowę o pracę
-elastyczne godz. pracy
-pakiet profesjonalnych szkoleń
-firmowy program lojalnościowy
-możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i Benefit Systems

Wymagania

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie (matura)
-mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
-umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet)
-umiejętność pracy pod presją czasu
-umiejętność nawiązywania relacji z Klientem
-komunikatywność
-znajomość branży telefonii komórkowej będzie dodatkowym atutem
-umiejętność pracy w grupie
-gotowość do stałego poszerzania wiedzy
-umiejętność szybkiego kojarzenia faktów
-zdolność szybkiego uczenia się
-otwartość na nowe technologie i rozwiązania teleinformatyczne
-dyscyplina pracy
-gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godz. 06:00 - 01:00; 7 dni w tygodniu)
- grafikowanie w równoważnym czasie pracy
-dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Wadwicz sp. z o.o. (dawniej Żak) . - to firma z tradycjami. Jedną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta