Opis stanowiska pracy

1.  Sprawdź nas ;)

Siemka!

Trafiłeś tu, ponieważ szukasz nowej pracy, zgadza się? Na pewno na swojej drodze spotkałeś firmy, które traktowały swoich pracowników jak przedmioty... A co jeśli powiedziałbym Ci, że istnieje miejsce w Lublinie, gdzie możesz czuć się jak w domu? Gdzie wokół są sami ziomkowie i pobratymcy? Gdzie przełożeni są po prostu normalni. Nie wyżywają się, wspierają i cieszą się, że pracujesz razem z nimi.

Jak jest u nas?

  • Hajs się zgadza!
  • Atmosfera jest tak, a że tylko piwka brakuje :)!
  • Są jasne i proste zasady!
  • Jedyne czego wymagamy to umiejętność mówienia (i minimum 100h wolnego czasu w miesiącu)

Co dostaniesz w zamian?

  • Nauczę Cię umiejętności sprzedaży, która przyda Ci się w każdym momencie życia.
    Przykład? Idziesz do Riviery i podrywasz każdą białogłowę.
    A dla kobiet? Kłócisz się z chłopakiem i wygrywasz każdą kłótnie!
    Czym są owe techniki? Pokaże Ci :)
  • Wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę (od 10,50 zł/h na rękę) + prowizję (najwyższe w mieście) + premie :) Firma, która istnieje 10 lat na rynku nie może sobie pozwolić na robienie ludzi w „bambuko”.

  • Brak stresu związanego z pracą. Ile razy szedłeś do „roboty” i myślałeś „Matko Boska znowu…”. Spokój i pewne jutro to ważny aspekt przy wyborze pracy.
  • Umowa o pracę, a nie jakaś śmieciówka!
    I wiesz co? Nie wierz w ani jedno moje słowo. Możesz czytać i myśleć „noo na pewno”.
    Cytując klasyka – jest tylko jeden sposób by się o tym przekonać!
    ~Wojtas „Blok Ekipa”

Podeślij CV, a na bank się odezwę. Doświadczenia nie wymagam, bo wszystkiego uczę.

NIE SZUKAM STUDENTÓW.

NIE ZARABIAMY MAGICZNYCH PIENIĘDZY Z INTERNETU

NIE MUSISZ NAGABYWAĆ SWOICH ZNAJOMYCH DO TWORZENIA PIRAMID FINANSOWYCH

Praca stacjonarna poniedziałek-piątek dla normalnych ludzi.

Ps. Firma jest poważna tylko ogłoszenie jest niepoważne :)

Prześlij swoje CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpień 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Snapcall to nowoczesna firma o stabilnych perspektywach rozwojowych, zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta