Konsultant Telefoniczny

Cardif Services Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Cardif, wchodząca w skład międzynarodowej grupy finansowej BNP PARIBAS, jest liderem w dziedzinie ubezpieczeń kredytobiorców, czyli bancassurance i jej twórcą we Francji. Cardif ubezpiecza 50 milionów osób na trzech kontynentach.

We wrześniu 2007 roku Cardif otworzył w Łodzi własne call center, które dedykowane jest do sprzedaży produktów finansowych. Łącznie ok. 200 naszych dynamicznych telemarketerów sprzedaje ubezpieczenia przez telefon klientom naszych partnerów bankowych - wiodące banki na rynku polskim. Działamy w lokalizacji przy ulicy Łąkowej 11 (Tower Building).

Jako właściciele call center jesteśmy niezależni i elastyczni. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość zdobywania doświadczenia w zakresie ubezpieczeń.

Nasze call center to wyjątkowe miejsce pracy!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NR REF. DK/05/2015

Kogo poszukujemy:

  • Osób dynamicznych i komunikatywnych
  • Lubiących kontakt z ludźmi
  • Chętnych do podjęcia pracy w godzinach 9-15 lub 15-21 oraz dodatkowo za wyższą stawkę w godzinach 10-17 w soboty

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych prowadzoną we współpracy z jednym z największych Banków w Polsce
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie telefonicznego kontaktu z Klientem

Wymagania:

  • Gotowość do współpracy min. 110 godzin miesięcznie
  • Wykształcenie min. średnie
  • Niekaralność
  • Mile widziane doświadczenie w Call Center
  • Predyspozycje do obsługi telefonicznej, umiejętność pracy głosem, czyli: ton, dykcja, swoboda w prowadzeniu rozmów
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową oraz wysokie prowizje indywidualne i grupowe
  • Wynagrodzenie jest tym wyższe im dłuższa współpraca, a dodatkowo wypłacana jest premia dla osób z najdłuższym stażem,
  • Oferujemy pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych z zakresu sprzedaży, obsługi Klienta i obsługi aplikacji komputerowej
  • Możliwość nabycia wysokich umiejętności sprzedażowych, regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje z profesjonalnym Coach`em
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia Solidna Firma na bardzo korzystnych warunkach
  • Dodatkowe świadczenia (konkursy, imprezy integracyjne)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej z możliwością odprowadzenia składek społeczno-zdrowotnych

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna, do czasu jej odwołania."

Prezentacja firmy

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Cardif ARD należące do grupy kapitałowej BNP... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta