Konsultant telefoniczny

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
  • Przedłużanie umów z klientami korzystającymi z danej usługi
  • Telefoniczna obsługa klientów w ruchu przychodzącym
  • Doradztwo w zakresie produktowym i oprogramowania
  • Informowanie klientów o nowych usługach i promocjach
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w ruchu przychodzącym w zakresie technicznym, serwisowym, obsługi zgłoszeń, obsługi wysyłek, obsługi sprzedaży i reklamacji (obsługa bieżąca + przyjmowanie nowych zgłoszeń)

Oferujemy:

  • Niezbędne szkolenia
  • Pracę w młodym i pełnym energii zespole pod opieką profesjonalnych team liderów
  • Elastyczny czas pracy w godz. 9:00-21:00 - sam ustalasz grafik!
  • Atrakcyjne zarobki - stawka podstawowa + prowizje + systemy motywacyjne
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość podjęcia pracy dorywczej lub związania się z firmą na stałe

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność na poziomie 50h miesięcznie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi
  • Dobra umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w jedną sobotę w miesiącu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials