Opis stanowiska pracy

Dobrze trafiłeś/aś!
Rozpoczynamy rekrutację Konsultantów telefonicznych!

Twoje zadania to :
- kontakt z Klientami indywidualnymi ,
- w zależności od wyboru projektu : umawianie spotkań lub przedłużanie umów Klientom indywidualnym, jeśli masz zacięcie techniczne możesz również pracować na na naszej infolinii,
- dbanie o pozytywną relację na linii Klient - firma.

Zapraszamy do złożenia CV! :)

Gwarantujemy:
- Najlepsze warunki zatrudnienia (stawka godzinowa nawet 17 zł/h plus wysokie prowizje)
- Szkolenia wdrażające (dzięki czemu nie musisz mieć doświadczenia na podobnym stanowisku, by u nas pracować)
- Elastyczny grafik. Szanujemy Twój czas wolny.
- Dla najlepszych REALNA możliwość rozwoju i awansu w strukturze grupy kapitałowej (dla ciekawskich - 70% naszej kadry to osoby z rekrutacji wewnętrznej).
- Przyjazną atmosferę;
- formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
- oferujemy także kartę FitSport w tym dostęp do siłowni (między innymi Platinium i Park Wodny) na atrakcyjnych warunkach;

Wymagania

Oczekujemy :
- pozytywnego nastawienia, komunikatywności i podstawowych umiejętności obsługi komputera;
- dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu oraz gotowość do pracy zmianowej (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22:30 oraz w weekendy);
- chęci do pracy i swobody wypowiedzi;
- mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Teleinvention Contact Center działa na rynku Call i Contact Center już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak, średnio 300-800zł
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing