Konsultant telefoniczny

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • telefoniczny kontakt z Klientem, obsługa połączeń wychodzących,
  • sprzedaż usług i doradztwo w zakresie oferty,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • miły głos i dobra dykcja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • wynagrodzenie podstawowe 12 zł brutto/h + dodatek za status "Super Sprzedawcy" + prowizja za sprzedaż,
  • pracę w ramach umowy zlecenia,
  • system szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie od najlepszych konsultantów i trenerów,
  • elastyczny grafik pracy (praca także dla studentów dziennych),
  • miłą atmosferę w pracy, imprezy firmowe, konkursy z nagrodami (m.in.: bilety do kina, gadżety),
  • pracę w nowoczesnym biurowcu - Gdańsk, ul. Lęborska.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
plus wysokie premie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing