Konsultant Telefoniczny

LeasingTeam Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  •  telefoniczna sprzedaż produktów jednej z największych sieci telefonii komórkowej,
  •  nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  •  informowanie o aktualnych promocjach i ofercie,
  •  dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• komunikatywności,

• chęci podjęcia długotrwałej współpracy,

• dyspozycyjności do pracy w godz.: 8-15,

• umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,

• zaangażowania i pozytywnego nastawienia.

Oferujemy:

• pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie

• pracę w stałych godzinach 8-15

• wynagrodzenie godzinowe oraz atrakcyjny system premiowy

• szkolenia wdrażające i rozwijające,

• dodatkowe benefity – bezpłatna opieka medyczna, dostęp do karty sportowej, atrakcyjne rabaty, konkursy z nagrodami itp.

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

• możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta