Konsultant Telefoniczny

Delta Contact Sp. z o.o.

Białystok , podlaskie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na telefonicznym kontakcie z klientami w celu - do wyboru:

- umówienia na spotkanie

- prezentacji i sprzedaży produktów codziennego użytku

- przedstawienia i zawarcia umowy na prywatną opiekę medyczną

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy między 11:00 a 21:00 - wybierasz, kiedy możesz pracować, ponieważ mamy projekty w różnych godzinach

- stałą stawkę za godzinę pracy, która nie jest uzależniona od wyników

- System motywacyjny + bonusy konkursowe

- Szanse na rozwój – wewnętrzne awanse poprzez konkursy

- Super atmosferę

- Szkolenia wdrażające i stałą pomoc liderów podczas pracy

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Jedyne czego oczekujemy to:

- chęci do pracy

- poprawnej wymowy

- biegłej znajomości języka polskiego

Prezentacja firmy

Delta Contact Sp. z o.o. to stabilna firma call center. Od 15. lat świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9,5PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing