Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POSZUKUJEMY KANDYDATÓW, którzy staną się częścią naszego zespołu !

Na potrzeby realizowanych przez nas projektów dla dużych partnerów z rynku telekomunikacyjnego budujemy nowy zespół, który będzie odpowiedzialny za długofalową współpracę z naszym partnerem. Oferujemy 15 stanowisk pracy na korzystnych warunkach współpracy.

Poszukujemy "ASÓW SPRZEDAŻY" z doświadczeniem w branży jak również "ŚWIEŻAKÓW", którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w CC. W obu przypadkach zainteresowani jesteśmy współpracą z osobami, którym zależy na pracy i które chcą zarobić konkretne pieniądze!

Ciągle się rozwijamy i Tobie też dajemy taką możliwość - SZUKAMY NAJLEPSZYCH!

U NAS W 100% MASZ GWARANCJĘ:

- stabilnego zatrudnienia z gwarantowaną stawką godzinową

- elastyczny grafik w systemie dwuzmianowym (9-21)

- jasne i przejrzyste zasady zatrudnienia

- zdobywasz nowe kompetencje i doświadczenie, bardzo cenione na rynku pracy!

DLA NAS WIEK I DOŚWIADCZENIE NIE MA ZNACZENIA ! LICZY SIĘ ZAANGAŻOWANIE , MOTYWACJA I CHĘCI DO PRACY !
WYMAGAMY DYSPOZYCYJNOŚCI 120 GODZIN W MIESIĄCU.

DLA STUDENTÓW WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ.

Wyślij CV i przyjdź zobaczyć swoje nowe miejsce pracy - NIE ZMARNUJ TAK KORZYSTNEJ OFERTY PRACY !

Wymagania

- komunikatywność, otwartość

- dyspozycyjność min. 120 godzin w miesiącu

- odpowiednia dykcja i zaangażowanie

- samodyscyplina

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowym Call-Center na rynku CC w Lublinie.<br/><br/>W zwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta