Online Ekspert systemów grzewczych

NuOrder Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa NuOrder poszukuje na stanowisko:

Praca polegająca na pisaniu postów na forach

Dla wiodącego producenta systemów grzewczych poszukujemy konsultanta, który zajmie się internetową obsługą klientów B2C oraz instalatorów w obszarze jednego z produktów marki – inteligentnego systemu zarządzania ogrzewaniem w domu. Zadaniem Online Eksperta będzie doradztwo w zakresie instalacji systemu, konfiguracji systemu oraz odpowiadanie na pozostałe pytania klientów i instalatorów.
Zależy nam na osobie, której nie jest obcy temat: Ciepłownictwo, Chłodnictwo i Klimatyzacja oraz Inteligentne ogrzewanie domu. Preferujemy osoby, które studiują (bądź ukończyły) tę specjalność na kierunku Inżynieria Środowiska

Dyskutuj, obserwuj, nawiązuj relacje.

Zakres obowiązków:
• Odpowiadanie na pytania klientów na forach internetowych

Oferujemy:
• Edukację i szkolenia w zakresie produktowym oraz handlowym w wiodącej firmie z branży systemów grzewczych
• Elastycznie dobieraną ilość pracy (w zależności od tego jak dużą ilością czasu dysponujesz)
• Elastyczne godziny pracy (sam decydujesz w jakich godzinach wykonujesz zadanie)
• Pracę zdalną przez Internet
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

Wymagania

• Obeznanie w branży budowlanej, z wyszczególnieniem na ogrzewnictwo, chłodnictwo i klimatyzacja
• Dobra znajomość j. polskiego.
• Komunikatywność, sumienność, umiejętność zarządzania własnym czasem.
• Odpowiedzialność za powierzone zadania.
• Regularność i sumienne wykonywanie obowiązków
• Znajomość działania forów internetowych i serwisów społecznościowych.
• Posiadanie konta pocztowego w systemie Google (Gmail) i umiejętność sprawnej obsługi dokumentów Google (Google docs)
• Chęć nauki i poszerzania zakresu wiedzy i umiejętności w zakresie Social Media.

Prezentacja firmy

NuOrder: <br/>NuOrder oferuje kompleksowe zarządzanie komunikacją market... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
100PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis