Konsultant telefoniczny (infolinia przychodząca)

Grupa Outworking

61-502 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów w zakresie oferty i usług;
- rozpatrywanie reklamacji;
- utrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami;
- zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów oraz ich satysfakcji;
- ewidencja i rejestracja zgłoszeń prowadzonych w ramach obsługi klientów.

Oferujemy:
- elastyczny grafik pracy; możliwość pracy na 3/4 bądź pełen etat
- umowę zlecenia lub umowę o pracę tymczasową
-stawkę 13,00 zł brutto za godzinę w dni robocze, a w soboty 15,60 zł brutto za godzinę ( z możliwością podwyższenia po 2 miesiącach do 14,50 zł brutto za godzinę w dni robocze, a w soboty 17,40 zł brutto za godzinę)
- DODATKOWO ATRAKCYJNA PROWIZJA DO 1000 ZŁ BRUTTO ZA MIESIĄC;
- pełen pakiet szkoleń na start;
- dodatkowy pakiet szkoleń w trakcie zatrudnienia;
- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży, zlokalizowanej na Nowym Mieście;
-możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie;
- dobra dykcja i poprawna polszczyzna;
- umiejętność redagowania wiadomości email i czat;
- znajomość pakietu MS Office;
- cierpliwość i empatia
- dyspozycyjność minimum 120 godzin w miesiącu

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 560PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia do 1000 zł
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta