Konsultant telefoniczny - farmacja

BARTEX

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Praca w firmie farmaceutycznej

Na rynku farmaceutycznym działamy już od wielu lat. Zadowolenie naszych klientów, jest dla nas celem nadrzędnym, dlatego też współpracujemy z największymi hurtowniami farmaceutycznymi w Polsce, oraz z wiodącymi producentami leków i suplementów diety.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konsultant do telefonicznej obsługi klientów (aptek).

Praca zdalna (z domu)

WYMAGANIA:

• umiejętność sprzedaży telefonicznej

• dobra znajomość obsługi komputera

• łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,

• kultura osobista,

• umiejętność organizowania pracy własnej,

• zaangażowanie i odpowiedzialność,

• stałe, dobre łącze z internetem

OFERUJEMY:

• stabilną pracę w dynamicznym zespole,

• wynagrodzenie 10zł netto/godz.,

• wszystkie weekendy wolne,

• elastyczne godziny pracy,

• służbowy telefon,

• szkolenia,

• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

OBOWIĄZKI:

• sprzedaż preparatów farmaceutycznych znanych, renomowanych firm,

• profesjonalna obsługa klientów,

• nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami,

• dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z klientami firmy,

• pozyskiwanie nowych klientów.

• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatów.

W CV należy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133, poz. 883."

Dziękujemy

Prezentacja firmy

Firma BARTEX działająca w branży farmaceutycznej zatrudni osobę na stano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing