Konsultant telefoniczny - Dział Sprzedaży Firmy Logistycznej

Grupa Znatury Sp. z o.o.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
1. Przygotowanie ofert i wycena zapytań transportowych
2. Aktywne pozyskiwania nowych Klientów,
3. Kontaktu z potencjalnymi i aktualnymi Klientami,
4. Utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami.

Oferujemy:
1. Pracę w młodym, zgranym zespole,
2. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
3. Kartę Multisport,
4. Zdobycie cennego doświadczenia.
5. Prowizję.

Miejsce pracy w Katowicach ul. Bogucicka (obok Uniwersytetu Ekonomicznego)

Firma zajmuje się spedycją, logistyka, branżą internetowa. Realizujemy transporty do 232 krajów na całym świecie, współpracujemy z największymi firmami transportowymi. Zapraszamy do składania CV

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży
Odwagi i otwartości w komunikacji z klientem
Wytrwałości w dążeniu do celu
Kreatywności w działaniu
Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
Wysokiej kultury osobistej

Prezentacja firmy

Realizujemy własne projekty internetowe z zakresu ecommerce i log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców