Konsultant telefoniczny ds. ubezpieczeń

Holicon Contact Center

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. UBEZPIECZEŃ

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- kontakt telefoniczny z klientami i oferowanie produktów ubezpieczeniowych
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
- zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- pracę w wymiarze całego etatu w elastycznych godzinach
- zagwarantowaną podstawę + dodatki prowizyjne za realizację założonych planów sprzedażowych
- profesjonalne szkolenia wdrażające
- pracę w dogodnej lokalizacji

Wymagania

- wykształcenie średnie, mile widziane (ekonomiczne)
- doświadczenie w obsłudze klienta i w sprzedaży
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- umiejętność przekonywania i prowadzenia negocjacji drogą telefoniczną
- dobra dykcja i posługiwanie się poprawną polszczyzną
- orientacja na wynik i realizację założonych celów
- nieposzlakowana opinia

Prezentacja firmy

Grupa Holicon jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług typu bus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta