Konsultant telefoniczny ds. obsługi Klientów Banku

Work Service

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Obsługa projektu kart kredytowych banku
• Praca na linii wychodzącej
• Praca z tylko z aktualnymi Klientami banku
• Identyfikowanie potrzeb Klientów oraz budowanie i utrzymywanie z nimi relacji
• Osiąganie wyznaczonych celów

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość obsługi komputera
• Wykształcenie średnie
• Samodyscyplina
• Ukierunkowanie na cel
• Wysoka motywacja do pracy
• Mile widziane doświadczenie sprzedażowe

Oferujemy:
• Atrakcyjną podstawę - niezależną od wyników
• Dodatkowe premie na poziomie nawet powyżej 4 000,00 brutto
• Pakiet szkoleń i wsparcie zespołu podczas pracy
• Możliwości rozwoju i awansu w strukturach banku
• Bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy
• Pracę zmianową pomiędzy godz. 9-20, pięć dni w tygodniu
• Pakiet motywacyjny
• Bardzo dobry dojazd środkami komunikacji miejskiej

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość