Konsultant telefoniczny ds. generowania lead’ów

Semcore

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Czy to stanowisko nosi cechy call center? Tak.

Czy praca na tym stanowisku polega przede wszystkim na telefonicznych kontaktach z klientami? Oczywiście.

Dlaczego więc masz wybrać tę ofertę pracy spośród dziesiątek podobnych do niej? Wyjaśniamy poniżej.

Sprzedajemy w zupełnie inny sposób niż ten znany Ci z Call Center. Nie powtarzamy kilkadziesiąt razy dziennie tych samych, sztucznych formułek sprzedażowych. Identyfikujemy potrzeby klienta i dopiero wtedy określamy, jak możemy mu pomóc. Nieustannie szukamy obszarów do poprawy i rozwijamy nasze umiejętności.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju, która umożliwi Tobie pokonywanie kolejnych szczebli w karierze handlowca, z perspektywą zostania liderem sprzedaży. Od początku proponujemy jasne i zrozumiałe warunki współpracy, które przedstawimy szczegółowo na bezpośrednim spotkaniu z wybranymi kandydatami. Naszym celem jest Twój awans – nie chcemy byś trwał w nieskończoność na tym stanowisku.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - każdy z nas kiedyś zaczynał, stopniowo dochodząc do miejsca, w którym znajdujemy się obecnie. Nigdy nie brakowało nam jednak pasji oraz zaangażowania i przede wszystkim tego poszukujemy u aplikujących do nas kandydatów.

Czego zatem wymagamy?

  • Zdolności interpersonalnych;
  • Zainteresowania marketingiem internetowym i nowymi technologiami;
  • Braku oporów mentalnych przed wykonywaniem kontaktów telefonicznych;
  • Maksymalnej ambicji i chęci zaangażowania w rozwój firmy oraz swój;
  • Otwartości na zdobywanie nowej wiedzy.

Co możemy zaoferować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, złożone z podstawy oraz premii, której wysokość zależy wyłącznie od osiąganych wyników – zero uznaniowości;
  • Bardzo precyzyjnie nakreśloną ścieżkę rozwoju z możliwością awansu po 3 i 6 miesiącach oraz związanym z tym znaczącym wzrostem wynagrodzenia;
  • Opiekę i wsparcie mentora, który z osób bez doświadczenia wykształcił liderów sprzedaży;
  • Pracę w jednym z najlepszych działów handlowych w branży, obok osób, które sprzedaż traktują jak swoją pasję, a nie wyłącznie źródło zarobkowania;
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Co będzie należało do Twoich obowiązków (na początku, przed awansem)?

  • Wyszukiwanie potencjalnych branż, do których firma może skierować swoją ofertę;
  • Wykonywanie pierwszych kontaktów handlowych w segmencie B2B;
  • Przekonywanie potencjalnych klientów do zapoznania się z naszą ofertą;
  • Przekazywanie wygenerowanych lead’ów sprzedażowych handlowcom i bieżąca współpraca z nimi;
  • Raportowanie z wykonywanych działań.

Więcej informacji przedstawimy Tobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na którą jednak zaprosimy wyłącznie wybranych kandydatów. Zachęcamy Cię więc do przesłania swojej aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego, z dodaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Tyle z naszej strony – reszta należy do Ciebie.

Wymagania

Zdolności interpersonalne;
Zainteresowanie marketingiem internetowym i nowymi technologiami;
Brak oporów mentalnych przed wykonywaniem kontaktów telefonicznych;
Maksymalna ambicja i chęci zaangażowania w rozwój firmy oraz swój;
Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.

Prezentacja firmy

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją <br/> <br/>Stawiamy na rozwój każdego prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Ustalany indywidualnie
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi