Konsultant Telefoniczny / Doradca Klienta

Instytut Badań Marki Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Instytut Badań Marki jest polską firmą z wieloletnią tradycją w branży Call Center w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje osób do nowo otwartego oddziału w Żorach na stanowisko :

Konsultant Telefoniczny / Doradca

Wymagania :

- optymizm oraz miły głos
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu
- zaangażowanie i entuzjazm
- komunikatywność
- przebojowość oraz pewność siebie
Doświadczenie w telefonicznej obsłudze mile widziane.

Zadania :

- sprzedaż produktów należących do portfolio firmy
- budowanie długofalowych relacji z klientami
- po sprzedażowa obsługa klienta

Oferujemy :

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( okres próbny ) po
umowa o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku ( w weekendy wypoczywamy )
- podstawę + prowizje + premię
- programy motywacyjne
- stały cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje
- możliwość awansu w strukturach grupy kapitałowej
- opiekę trenera
- pracę w miłej atmosferze

Do zobaczenia na rekrutacji !

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji ,zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2002r nr.101, poz.926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Instytut Badań Marki – to firma, która docenia znaczenie informac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing