Konsultant telefoniczny – doradca klienta

Klient infoPraca.pl

Opole, opolskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Opole

Jesteśmy firmą działającą na rynku Call Center ponad 10 lat. Poszukujemy osób chcących zdobyć pierwsze doświadczenie na rynku pracy jako telefoniczni doradcy klienta.

Opis stanowiska:

  • telefoniczny kontakt z klientem indywidualnym i biznesowym
  • informowanie o produktach, usługach, promocjach i ofertach
  • udział w różnych projektach sprzedażowych

Wymagania:

  • Chęć do pracy, entuzjazm w działaniu
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć i łączenia pracy ze studiami
  • Możliwość wypracowania dużej liczby godzin
  • Tygodniowe wypłaty
  • Możliwość rozwoju i awansu, szkolenia
  • Możliwość udziału w różnych projektach sprzedażowych
  • Atrakcyjną stawkę i premie za projekty sprzedażowe
  • Dodatkowe korzyści: opiekę medyczną, kartę multisport
  • Miłą atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.