Konsultant telefoniczny - Asystent Działu Sprzedaży

Luqam Sp. z o.o. sp.k.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

• Łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych,

• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

• Pewność siebie, miły głos, dobra dykcja, entuzjazm,

• Dyspozycyjność min. 60 godzin w miesiącu (dni powszednie, w godzinach 8-15),

• Mile widziany Status studenta.

Obowiązki:

• Wykonywanie telefonów wychodzących do potencjalnych Klientów,

• Umawianie spotkań,

• Przedstawienie oferty produktowej.

Oferujemy:

• Szkolenia produktowe,

• Udział w szkoleniach realizowanych przez Luqam,

• Wynagrodzenie godzinowe z systemem premiowym,

• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie konsultingowej,

• Atrakcyjną lokalizację: Gdański Park Naukowo-Technologiczny,

• Elastyczny grafik.

Branża: Szkolenia / Doradztwo / Konsulting

Stanowisko: Konsultant, Asystent

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

Wymiar pracy: Ok 60h/m-c

Charakter pracy: Stacjonarna

Miejsce pracy: Gdański Park Naukowo Technologiczny

W CV prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

LUQAM<br/>Jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w ofero... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa