Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta (NIE SPRZEDAŻ)

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- telefoniczną obsługę Klienta zgodnie z najwyższymi standardami (połączenia przychodzące – kontakt z obecnymi Klientami firmy TAURON - NIE SPRZEDAŻ),

- diagnoza i pomoc w zakresie rozwiązania problemów Klienta.

Oferujemy:

- GWARANTOWANA stawka godzinowa 16,00 zł BRUTTO + system motywacyjny,

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

- wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń na każdym z etapów współpracy,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
- wysoka motywacja do pracy oraz kultura osobista,
- dobra dykcja,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 900PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta