Konsultant Techniczny / Wdrożeniowiec Systemów ERP

Datacomp Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku pracy będzie odpowiedzialna za:

  • wdrażanie systemów klasy ERP
  • wsparcie merytoryczne prowadzonych projektów w obszarze swojej
  • specjalności (planowanie produkcji, zarządzanie produkcją logistyka, finanse i księgowość, usługi)
  • prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu wdrażanych rozwiązań
  • wsparcie klientów na etapie utrzymania systemu
  • rozwój narzędzi i procedur wdrożeniowych
  • wsparcie w testach oprogramowania

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych przynajmniej z jednym z obszarów: planowanie produkcji , zarządzanie produkcją, procesy produkcyjne finanse i księgowość / kadry i płace / gospodarka magazynowa i sprzedaż
  • umiejętność abstrakcyjnego myślenia
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu narzędzi wdrożeniowych oraz procedur
  • mile widziana wiedza i doświadczenie w obszarze wdrożeń systemów klasy ERP
  • umiejętność i chęć rozwiązywania problemów
  • łatwość w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność wyjścia poza schematy
  • zapał do pracy
  • otwarty umysł

Prezentacja firmy

Firma Datacomp Sp. z o.o. jest znanym i cenionym na polskim rynku produc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca Internet / e-commerce, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria