Konsultant systemu Microsoft Dynamics 365 (AX) obszaru Handlu i Logistyki

COIG S.A.

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.
COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A.
COIG S.A.
COIG S.A., to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, 40-065

Główne zadania na stanowisku Konsultanta:

  • Wdrażanie systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations Enterprise edition (Dynamics AX),
  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych,
  • Szkolenie użytkowników,
  • Zdalna (telefoniczna i poprzez system Helpdesk) pomoc użytkownikom,
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej systemu.

Idealny Kandydat posiada:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obsłudze i wdrażaniu systemów ERP w obszarze handlu i logistyki,
  • dobrą znajomość pakietu MS Office a szczególności MS Excel,
  • znajomość zagadnień związanych relacyjnymi bazami danych MS SQL,
  • znajomość technik integracji systemów i analiz biznesowych,
  • umiejętność współpracy pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i kompetencji,
  • znajomości języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność.

Mile widziana:

  • doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics AX lub Dynamics 365.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach,
  • atrakcyjne warunki płacy i pracy,
  • specjalistyczne szkolenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.