Konsultant Systemów Informatycznych / Szkoleniowiec

MAXTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Kraków, 31-421, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Konsultant Systemów Informatycznych/ Szkoleniowiec
Miejsce pracy : Kraków/ Cała Polska
MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.
Zakres obowiązków
• bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu
• prowadzenie dokumentacji
• pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
• wsparcie klientów
• udział w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych systemów klasy EZD/ERP
• parametryzacja systemu, konfigurowanie funkcjonalności,
• analizowanie procesów biznesowych u Klientów

Wymagania

• min. 2 letnie doświadczenie we wdrażaniu lub szkoleniu z oprogramowania w sektorze public
• bardzo dobra komunikatywność i umiejętności interpersonalne
• łatwość nawiązywania kontaktów
• łatwość szybkiego przyswajania i przekazywania wiedzy
• podstawowa znajomość technologii informatycznych w zakresie wdrażania i utrzymania systemów ERP lub EZD lub pokrewne
• podstawowa znajomość środowiska Windows Server 2012, Linux Server
• podstawowa znajomość systemów bazodanowych PostgreSQL, MS SQL Server
• podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
• umiejętność prowadzenia asysty technicznej/wsparcia dla Użytkownika Końcowego
• gotowości do wyjazdów służbowych
• duża samodzielność w działaniu
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Udział w największych projektach na rynku
• Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia