Opis stanowiska pracy

• udział w projektach wdrożeniowych prowadzonych przez zespół RESOLUTION
• doradztwo klientom w zakresie obsługi i użytkowania systemu
• rozwiązywanie pojawiających się problemów
• prowadzenie szkoleń oraz prezentacji

Wymagania

• orientacja na rozwiązywanie problemów i aktywne poszukiwanie rozwiązań,
• prawo jazdy kategorii B,
• samodzielność,
• aktywność,
• inicjatywa,
• komunikatywność,
• nastawienie na pracę w zespole,
• mile widziana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych lub księgowych lub magazynowo-logistycznych

Dodatkowym atutem jest znajomość oprogramowania enova365.

Prezentacja firmy

Dostawca systemów ERP - oprogramowanie enova365

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting