Konsultant sprzedaży- pracownik call center

InterKadra Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • obsługa połączeń wychodzących
  • realizacja zleconych celów jakościowych i ilościowych
  • prezentacja nowych produktów i ofert
  • sprzedaż oferty dopasowanej do Klient
  • kontakt z zapewnionej bazy Klientów!

Wymagania:

  • umiejętność łatwego nawiązania kontaktów z ludźmi
  • swoboda wypowiedzi
  • dobra dykcja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • nastawienie na realizację celów
  • mile widziani studenci- grafik dopasowany do dyspozycyjności
  • nie musisz posiadać doświadczenia - liczy się Twoja chęć do pracy!

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w młodym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz wysokich prowizji!
  • pakiet benefitów!
  • praca w systemie zmianowym z możliwością dopasowania grafiku dla studentów!
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia!
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Gdyni
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.