Konsultant - sprzedawca

Lobo Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.

W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

Obecnie współpracujemy z Klientami będącymi rozpoznawalnymi i renomowanymi markami odzieżowymi i poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

  • profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami firmy
  • aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • monitorowanie oraz realizacja wskaźników sprzedażowych
  • dbanie wizerunek sklepu i ekspozycję
  • przyjmowanie dostaw i etykietowanie towaru

Zapraszamy do aplikowania osoby, które:

  • posiadają co najmniej półroczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • mają min. średnie wykształcenie
  • mają w sobie pasję do aktywnej sprzedaży
  • potrafią pracować z celami sprzedażowymi
  • posiadają wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • wyróżniają się znajomością technik sprzedaży i umiejętnością zastosowania ich w praktyce

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie zmianowym w godzinach otwarcia galerii handlowej
  • praca w wymiarze pełnego etatu
  • karta rabatowa na firmowe produkty
  • praca w sklepach firmowych oraz outletowych na terenie galerii handlowych w Warszawie

Prezentacja firmy

Informacje o firmie<br/><br/><br/>Ludzie są najcenniejszym z kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi