Konsultant/ Sprzedawca

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1080588

Dla naszego klienta- premium marki kosmetycznej i make- up , szukamy kandydatów zainteresowanych podjęciemj pracy jako Konsultant/ Sprzedawca.

Twoje obowiązki będą obejmowały:

Obsługę Klientów, badanie ich potrzeb i doradzanie w kwestii zapuku kosmetyków pielęgnacyjnych oraz make- up.Budowanie doskonałych relacji z klientami oraz realizowanie celów sprzedaży to również ważna część Twoich obowiązkó.

W ramach pracy oczekujemy od Ciebie:

Doświadczenia w obsłudze klienta oraz sprzedaży (w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem); entuzjazmu i otwartości na innych oraz poczucia piękna i pasji do kosmetyków.

W ramach współpracy oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, motywacyjny system premiowy, pakiet benefitów pozapłacowych, pracę na pełen etat oraz szkolenia produktowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland