Konsultant - sprzedawca w sklepie medycznym

Sklepy Medyczne Agamedic

52-115 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Agamedic poszukuje kandydata/ki na stanowisko:
Sprzedawca - Konsultant w sklepie medycznym

Miejsce pracy: Wrocław Psie Pole

Opis stanowiska:
• Profesjonalna oraz fachowa obsługa klientów;
• Udzielanie porad oraz dobór specjalistycznego sprzętu ortopedycznego , medycznego i rehabilitacyjnego oraz środków pomocniczych;
• Realizacja planów sprzedażowych;
• Wystawianie dokumentów handlowych;
• Dbałość o wizerunek sklepu;

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych;
• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta;
• Komunikatywność, systematyczność, samodzielność w działaniu;
•Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
• Zatrudnienie na pełen etat;
• Wynagrodzenie - stałą pensję i premię

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI: 17 lipca 2015
TYLKO MAILOWO

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma prowadząca specjalistyczne sklepy z zaopatrzeniem ortopedyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 250PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia sprzedażowa
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia