Konsultant – specjalista z biegłą znajomością języka słowackiego

JML Industry Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Identyfikacja potencjalnych klientów na rynku słowackim i czeskim
  • Tłumaczenia ustne i pisemne ofert i korespondencji firmy z podmiotami z Czech i Słowacji
  • Kontakt z zagranicznymi partnerami firmy
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami firmy

Oferowane warunki:

  • Miejsce pracy: Katowice oraz wyjazdy służbowe na teren Słowacji i Czech
  • Szkolenia w siedzibach naszych partnerów za granicą
  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w wybranych branżach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - dobrych i ciężko pracujących dobrze wynagradzamy,
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Możliwość realizacji własnych ambicji,
  • Ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego adekwatną do umiejętności, predyspozycji i wyników pracownika
  • Kandydatom, dla których język polski nie jest językiem ojczystym oferujemy możliwość intensywnego kursu języka polskiego.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka słowackiego i/lub czeskiego
  • Dobra znajomość języka polskiego
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Nie jest wymagane doświadczenie
  • Dyspozycyjność
  • Inicjatywa, konsekwencja i skuteczność działania,
  • Optymizm, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobre umiejętności interpersonalne - pracy w zespole, budowania relacji

Data ważności ogłoszenia: 15 października 2015

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami)”.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać: Nazwę stanowiska

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Działalność firmy skupia się na oferowaniu innowacyjnych, komplek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting