konsultant - specjalista d/s aplikacji

ELEKTRO MED

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Budowanie pozycji produktów w świadomości klienta
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Dbałość o standardy i szczegóły podczas pracy z klientem
Czynny udział w szkoleniach
Reprezentowanie firmy w zjazdach i szkoleniach
Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji u klientów
Bycie świadomym doradcą klienta
Rozpatrywanie reklamacji
Opracowywanie procedur diagnostycznych w oparciu o produkty oferowane przez fimrę

Wymagania

. Umiejętność odkrywania potrzeb klientów
Umiejętność reagowania na potrzeby oraz samodzielne podejmowanie decyzji
Umiejętność prezentowania asortymentu w tym nowości rynkowych
Umiejętność organizacji czasu pracy
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność stałego pogłębiania zdobytej wiedzy
Umiejętność przygotowywania szkoleń
Wiedza i umiejętności praktyczne zakresu w całości lub częściowo technik histopatologicznych, cytologicznych medycyny sądowej, diagnostyki laboratoryjnej, biotechnologii, mikroskopii.

Prezentacja firmy

Nasza firma działa już od ponad 18 lat,

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia