KONSULTANT ŚLEDCZY - WARSZAWA

IBBC Group Sp. z o.o.

02-607 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma IBBC Group jest liderem na rynku firm doradczych Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów i konsultantów: audytorów, prawników, detektywów.
Aktualnie poszukujemy osoby do stałej współpracy w Warszawie, na stanowisku Konsultant Śledczy

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie danych z otwartych źródeł informacji oraz weryfikacja informacji w terenie
- Adekwatna analiza i interpretacja informacji
- Wykonywanie czynności detektywistycznych
- Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu
- Wsparcie przy realizacji projektów
- Tworzenie raportów na podstawie zdobytych informacji
- Wspieranie ekspertów w realizacji projektów

Oferujemy:
- Praca w miłym i zgranym zespole
- Stałe wynagrodzenie
- Możliwość pracy przy strategicznych, międzynarodowych projektach
- Rozwój zawodowy przez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów

Wymagania

Wymagania
- Doświadczenie w branży bezpieczeństwa biznesu
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B
- Zdolności analityczne oraz szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie
- Dobra organizacja czasu pracy
- Dyspozycyjność o różnych porach dnia
- Znajomość obsługi pakietu MS Office
- Mile widziane posiadanie licencji detektywa

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka