Konsultant Sklepu Internetowego - Płatny Staż

MebleM4 s.c.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla zdolnej, otwartej i kreatywnej osoby w formie płatnego stażu w internetowym salonie meblowym mebleM4

Oczekujemy:
- minimum wykształcenia średniego
- podstawowej wiedzy w zakresie edycji oraz obróbki zdjęć, mile widziana znajomość obsługi programów jak photoshop oraz gimp
- mile widziane prawo jazdy kategorii B - przydatne po odbyciu okresu stażu w przypadku zatrudniania
- swobodnego komunikowania się z klientem zarówno internetowym jak i stacjonarnym

Oferujemy:
- możliwość zdobycia wiedzy w zakresie obsługi klienta
- poznanie tajników branży meblarskiej
- pracę w niewielkim, młodym zgranym ale i wymagającym zespole
- poznanie funkcjonowania sklepu internetowego od zaplecza
- zatrudnienie po stażu

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Przynieść swoje CV do naszego salonu. Czekamy na ciebie od pn do pt od 9 do 17 i w soboty od 9 do 13.

Nasze biuro mieści się w Tarnowskich Górach

Oczywiście swoje CV możesz również wysłać mailem.

Po rekrutacji odezwiemy się do wybranych osób i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Wybrana osoba zostanie skierowana do urzędu pracy by wypełnić odpowiednie dokumenty stażowe.

Prezentacja firmy

MEBLE M4 to firma założona przez doświadczonych specjalistów z dł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5PLN - 10PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż