Konsultant Serwisu Oprogramowania

Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów IT związanych z funkcjonowaniem aplikacji mobilnych oraz systemów ERP
  • wsparcie klientów w zakresie działania wdrożonych aplikacji i systemów IT
  • analizowanie, replikacja i raportowanie zgłoszeń do działu programistycznego
  • utrzymywanie środowisk testowych
  • udział w procesie testowym, przygotowywanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych
  • współtworzenie dokumentacji projektowej

Główne wymagania stawiane Kandydatom to:

  • znajomość systemów do zarządzania firmą
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem zewnętrznym oraz dobra komunikacja z działem programistycznym wewnątrz firmy
  • umiejętności tworzenia zapytań SQL
  • rozumienie zasad dokumentowania systemów informatycznych
  • wykształcenie kierunkowe - techniczne
  • zapał do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia )
  • pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie Firmy w Katowicach
  • umowę o pracę
  • pracę w komfortowych warunkach – ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne
  • imprezy sportowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.