Konsultant serwisu/doradca ds. części zamiennych

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Baranowo/Przeźmierowo k. Poznania, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta, zajmującego się sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego uznanych marek, w związku z nieustannym rozwojem firmy poszukują osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Baranowo/Przeźmierowo k. Poznania

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klienta, sprzedaż części zamiennych i/lub usług serwisowych
  • wydawanie części pod naprawy gwarancyjne
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • doradztwo w zakresie eksploatacji urządzeń
  • obsługa reklamacji
  • telefoniczna obsługa klienta
  • prace magazynowe

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta w tej samej lub pokrewnej branży
  • wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i/lub napraw pojazdów/maszyn/urządzeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (weryfikowana podczas spotkania)
  • umiejętność obsługi komputera, kasy fiskalnej i urządzeń biurowych
  • zmysł techniczny, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • kreatywność, praktyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • motywacja do poszerzania swojej wiedzy
  • znajomość obsługi systemu klasy ERP lub programu magazynowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji
  • pracę w godzinach 8:30 – 16:30- pakiet Benefit oraz prywatną opiekę medyczną

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest (Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Inne